Artykuł

środa, 13 lutego 2013

Dziękuję, dziękuję, dziękuję:)
za tak mnóstwo ciepłych słów, czytam od wczoraj, niekiedy mam łzy w oczach...i myślę że to znakomita motywacja by tworzyć dalej:)
Kto nie oglądał programu ... link tutaj
Kosztowało mnie to dużo stresu, co pewnie było widać, przybyło mi parę siwych włosów, czego nie będzie widać;) ale chociażby dla tych wszystkich komplementów, które usłyszałam od wszystkich oglądających program, wiem że było warto pokazać siebie i swój sutasz.

Mam nadzieję, że ci którzy nie mają jeszcze moich prac zobaczyli na ekranie jak piękny, elegancki i delikatny jest mój sutasz. Wiem, że tych co już go posiadają, nie muszę przekonywać:)

Dostałam kilkaset e-maili...teraz staram się sukcesywnie odpisywać, wysyłać kupione prace i po kolei realizować zamówienia. Z góry przepraszam jeśli ktoś będzie musiał czekać na odpowiedź dłużej niż zwykle.

Jeszcze raz dziękuję i zapraszam do Subskrypcji mojego newslettera, aby być na bieżąco z nowymi pracami, które już wkrótce.


piątek, 23 listopada 2012

Ostatnio dotarło do mnie, że Święta są już naprawdę blisko.
Jak co roku czekając na Święta Bożego Narodzenia, myślimy o pysznych potrawach, rodzinnej atmosferze, ale także o prezentach dla naszych ukochanych. Zabiegani, nie mający na nic czasu, mimochodem wpadamy w wir świątecznych przygotowań.
Kiedy powinniśmy zacząć przygotowania, aby wszystko było gotowe na czas?
Co tak naprawdę powinniśmy zrobić i jakie priorytety nadać Świątecznym przedsięwzięciom?
Wg mnie powinniśmy zrobić coś własnoręcznie, prosto z serca i przede wszystkim przygotować to znacznie wcześniej niż zazwyczaj.
Nie, nie...nie myślę żebyście robili własnoręcznie kolczyki. Chodzi mi o zupełnie co innego:)
Pomyślcie, takie działanie ma wiele plusów o których być może nawet nie myślimy.
Po pierwsze im wcześniej, tym taniej.
Po drugie, zamiast błądzić i tracić czas w przedświątecznych kolejkach, możemy posłużyć się odrobiną własnej kreatywności i zrobić coś co z pewnością spodoba się i zostanie docenione przez pozostałych członków rodziny.
Przy okazji myślenia nad zaletą takiego działania w mojej głowie pojawiły się kolejne pytania: jak często zastanawiamy się na czym tak naprawdę polega idea własnego obdarowywania się?
Przecież całą kwintesencją Świąt Bożego Narodzenia jest umocnienie rodzinnych więzi poprzez przywołanie wspólnych chwil, niezapomnianych momentów.
Co jest tak naprawdę ważne dla mnie i mojej rodziny?
Spersonalizowane prezenty dużo lepiej komponują się swoim charakterem i trafiają w nasze potrzeby.
Dlatego w tym roku , ale pewnie nie tylko w tym, bo mam nadzieję, że stanie to się naszą tradycją, własnoręcznie robię foto kalendarz. Pomyślałam, że jego wykonanie jest idealnym sposobem na odwołanie się do wcześniej wspomnianej idei Świąt, obdarowywania się oraz wspaniałym wyjściem z opresji przedświątecznej gorączki.
Dodatkowo, foto kalendarz jest prezentem bardzo praktycznym, który z pewnością będzie służył przez cały rok. Taki kalendarz ze zdjęciami z pewnością mile zaskoczy moich bliskich.


Wyobraźcie sobie, że dajecie taki foto kalendarz np. Mamie, Dziadkowi, Siostrze, a w nim znajdują się zdjęcia najwspanialszych momentów z waszego życia spędzonych z daną osobą, przypisanych tematycznie do poszczególnych pór roku?
Wykonanie foto kalendarza możemy uzupełnić jakimś innym małym upominkiem, np. niewielkimi koczykami, ale należy pamiętać że "kupne" prezenty powinny być dodatkiem i nie powinny przyćmić tego co tak naprawdę w czasie Świąt jest najważniejsze.
Ja wiem jaki głębszy przekaz niesie taki zrobiony z sercem kalendarz, ale jest to też moment w którym mogę  przekazać właśnie takie wartości i uczucia moim dzieciom.
Widok radości ukochanych, ich wzruszenie, które z pewnością się pojawi, może okazać się kluczem do prawdziwego przeżycia tego ważnego dla każdego z nas okresu.
Myślę, że w te Święta powinniśmy dużo wcześniej pomyśleć o takich prezentach i spróbować czegoś innego niż zwykle. Dlaczego nie?

| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Zakładki:
Art Gallery/Shop
Online Gallery/Shop
Bądź na bieżąco!!!
O mnie
art FAN PAGE - zapraszam. Grafiki, akwarele, malarstwo
LiAnna
FAN PAGE - zapraszam
JA i
Paryska sesja Annaimages wzór356
Magazyn BRIDELLE moja biżuteria na stronach 150-190 i 222-223
WARSZTATY

projektowanie i wykonanie
chętnych proszę o info na e-mail:lianna68@gazeta.pl
Magazyn BRIDELLE moja biżuteria od strony 698
Moje prace posiadają znak jakości w kategorii SUTASZ
Magazyn BRISTYLE moja biżuteria od strony 368
Artykuły w mediach
Co jeszcze robię żeby się nie nudzić
Księga gości - zaznacz swoją obecność
Rodzinnie
Firma polecana przez Zankyou
POLAND/HANDMADE
Polecam
Prawa autorskie
Instagram

Galerie Toplista


Znak akceptacji