Blog > Komentarze do wpisu

DDTVN

Dziękuję, dziękuję, dziękuję:)
za tak mnóstwo ciepłych słów, czytam od wczoraj, niekiedy mam łzy w oczach...i myślę że to znakomita motywacja by tworzyć dalej:)
Kto nie oglądał programu ... link tutaj
Kosztowało mnie to dużo stresu, co pewnie było widać, przybyło mi parę siwych włosów, czego nie będzie widać;) ale chociażby dla tych wszystkich komplementów, które usłyszałam od wszystkich oglądających program, wiem że było warto pokazać siebie i swój sutasz.

Mam nadzieję, że ci którzy nie mają jeszcze moich prac zobaczyli na ekranie jak piękny, elegancki i delikatny jest mój sutasz. Wiem, że tych co już go posiadają, nie muszę przekonywać:)

Dostałam kilkaset e-maili...teraz staram się sukcesywnie odpisywać, wysyłać kupione prace i po kolei realizować zamówienia. Z góry przepraszam jeśli ktoś będzie musiał czekać na odpowiedź dłużej niż zwykle.

Jeszcze raz dziękuję i zapraszam do Subskrypcji mojego newslettera, aby być na bieżąco z nowymi pracami, które już wkrótce.


środa, 13 lutego 2013, lianna68
DDTVN kobiecy biznes ręcznie robiona biżuteria sutasz DDTVN Anna Lipowska lianna Jolanta Pieńkowska Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


Polecane wpisy

Komentarze
2013/02/13 16:20:10
Gratuluję :) to musiało być przeżycie :)
-
2013/02/13 18:26:53
Ha! Co prawda jeszcze nie widziałam (zerknę na filmik w wolnej chwili), ale za to otrzymałam kilka telefonów z pytaniem: - W TVN jest dziewczyna z sutaszem, czy to może ta, której pracami tak się zachwycasz??:)
To TA, jak się okazuje:)
Zrobiłaś duże wrażenie - a Twoje prace wywołały mnóstwo westchnień:)
Gratulacje!
-
2013/02/14 17:31:01
Nitkowa_czarownica
nawet nie wyobrażasz sobie jak wielkie, kilka tygodni wyjęte z życia...a jaki stres.
co innego jak ktoś wprowadza cie w rozmowę i człowiek się otwiera...a tu " w domyśle" szybko, szybko ....pytanie i trzeba odpowiadać , myśli się kotłują i tak naprawdę pustka w głowie
poza tym ja nie oglądałam tego co widzieli widzowie czyli nagranie w pracowni.
To nagranie trwało cały dzień i skrócili je w te 3 min...więc nie wiedziałam co było już powiedziane a co mam, mogę mówić
ogólnie duże nerwy ...nawet rozkładanie samych prac na stół odbywało się tylko w czasie na reklamy
a bransoletkę Pieńkowska wybrała w ostatniej chwili i zapinałam ją jak już trwało odliczanie i szybko odskoczyłam na swoje miejsce.
Sakurako...obejrzałaś? i jak wyszło?:)))
-
2013/02/18 07:42:46
Po obejrzeniu DDTVN nie mogłam powstrzymać się od napisania komentarza. Pani wyroby są przepiękne, ale najbardziej mnie urzekło podejście do pracy. Od dłuższego czasu obserwuję bloga i za każdym razem kolejny post mnie zdumiewa! Na filmie widać było zdenerwowanie, ale wyszło świetnie, a prace (chociaż rozkładane w pośpiechu) prezentowały się niesamowicie. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy i jest Pani dla mnie inspiracją.
-
2013/02/19 11:27:59
Gratuluję sukcesu, dobrze Pani wypadła w telewizji :)
Instagram

Galerie Toplista


Znak akceptacji